Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Yılmaz Bey
(admin@usturup.com)
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Veysel Bey
(vb@usturup.com)
EDİTÖRLER
Han – han@usturup.com
Tan – tan@usturup.com
Zara – zara@usturup.com
GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Tarkan Bey – trkn@usturup.com
HUKUK DANIŞMANI
Mustafa Bey
mb@usturup.com
REKLAM REZERVASYON
Veysel Bey
(vb@usturup.com)
YAZILIM
TE Bilişim - Rush Haber Sistemi
DOMAIN SERVİSİ
godaddy.com
HOSTING SERVİSİ
PLUS
BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@usturup.com)
ADRES
Abdi İpekçi Cad. Bostan Sokak Şişli/İstanbul
TELEFON
0 212 951 0 287
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
usturup.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2015 usturup.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. usturup.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar usturup.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the usturup.com. However, sometimes the usturup.com uses third parties to process your information. usturup.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the usturup.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the usturup.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the usturup.com and its services. When you use usturup.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the usturup.com cookies section of our full Privacy Policy.
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan www.usturup.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@usturup.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.